Logo do druku

W sierpniu 2013 ruszył nasz nowy portal www.ekoenergia24.eu, który skupia w jednym miejscu tematy związane z energią odnawialną - przyszłościową alternatywą dla energii tradycyjnej. Serwis posiada rozbudowaną bazę firm, która zajmuje się usługami związanymi m.in. z budownictwem pasywnym, fotowoltaiką, ciepłownictwem.

Jednocześnie z portalem otworzyliśmy sklep internetowy www.sklep.ekoenergia24.eu, w którym można szybko i bezproblemowo zamówić produkty ekologiczne z branży budowlanej, m.in. kolektory słoneczne, pompy ciepła, kominki.

Serwis www.ekoenergia24.eu

Program jest kontynuacją i uzupełnieniem ogólnopolskich programów upowszechniania i rozwijania sportu wśród dzieci i młodzieży i bezpośrednio nawiązuje do programu, realizowanego z sukcesem przez ostatnie 14 lat przez organy właściwe ds. kultury fizycznej.
Powstały takie programy jak np: „Sport wszystkich dzieci” oraz nowe programy budowy wielofunkcyjnych boisk sportowych m.in. „Moje Boisko Orlik-2012” i „Blisko Boisko”.

Nowym programem Ministerstwa Sportu i Turystyki w nawiązaniu do programu Sięgnij Po Medal jest program "Siła Odruchu" powstały w połowie 2011 roku.    

Serwis Siegnij Po Medal  - www.siegnijpomedal.com.pl

Posiadamy bogate wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wprowadzania i redagowania danych do stron internetowych i portali społecznościowych.

Naszą specjalizacją jest pozyskiwanie informacji z dziedziny turystyki i aktywnego wypoczynku oraz odnawialnych źródeł energii i ich sposobu wykorzystania w budownictwie pasywnym i energooszczędnym.

Zapraszamy do współpracy

O nas

Wiadomości